1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Пам’ять про Героїв навічно...

Пам’ять про Героїв навічно буде в наших серцях…

Нещодавно в рамках походу до 30-річчя Незалежності України музей історії села Козачі Лагері відвідала молодіжна рада Олешківської громади. Молоді люди із великим задоволенням слухали розповідь про історію виникнення та розвитку села, виявили інтерес до походження назви села. А вона пов’язана з Олешківською Січчю. Козацькі зимівники очевидно знаходились неподалік. Ймовірно, що саме на високому березі річки Конки і стали оселятися козаки ще на початку ХVІІІ століття.

       Відвідувачі музею розглянули експозицію, ознайомились з предметами побуту та культури, картинами художників Олега Колеснікова та Ігоря Євтухова, були вражені майстерністю авторів. З цікавістю слухали розповідь про видатних людей, життя яких пов’язане з нашим краєм, – видатного українського гумориста Остапа Вишню та відомого українського мовознавця, професора, який народився та починав свою трудову діяльність в селі Козачі Лагері, Кулика Бориса Миколайовича.

       Особливо доторкнулась до молодих сердець трагічна історія наших героїв Другої світової війни та сьогодення. Затамувавши подих, слухали вони сповнену сумом розповідь про загиблого в Ілловайському котлі Синька Ярослава Олеговича та 20-тирічного юнака, який загинув біля стін Верховної Ради 31 серпня 2015 року, виконуючи патріотичний долг, – Костину Олександра Сергійовича. На зустріч завітала мама Костини Саші…

Пам’ять про Героїв навічно буде в наших серцях…

Людям із порушенням зору